Şartlar ve Hizmetler

Hoş geldin! KMSpico.com.tr, Microsoft Ürünlerinin etkinleştirilmesi için kullanıcıların KMSpico’yu indirmelerine olanak sağlayan bir platformdur. Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz. Bu şart ve koşullara uyum, web sitesini kullanımınız için çok önemlidir.

Hizmetin Kullanımı

KMSpico.com.tr 18 yaş üzeri kullanıcılara yöneliktir. Hizmetlerimizi kullanarak yaş sınırlamalarını kabul etmiş olursunuz.

Hesap Oluşturma

Bazı özelliklerden yararlanmak için hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz ve hesap bilgilerinizin doğruluğundan emin olmalısınız.

Gizlilik Politikası

Kullanıcı verilerinin nasıl toplandığı, kullanıldığı ve korunduğu hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı inceleyin.

Fikri Mülkiyet Hakları

KMSpico.com.tr’de yer alan tüm içeriğin fikri mülkiyet hakları saklıdır. İçeriğin izinsiz kullanımı yasaktır ve yasal işlemle sonuçlanabilir.

Yasaklı Faaliyetler

Web sitesini kullanarak spam göndermek, sisteme yetkisiz erişim sağlamak veya diğer kullanıcıların haklarını ihlal etmek yasaktır.

Kullanıcı İçeriği

Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriklerin yayınlanmasına ilişkin kurallar ve içeriğin kullanımına ilişkin sorumluluklar bu bölümde belirtilmiştir.

Garanti Sorumluluk Reddi

KMSpico.com.tr sunulan hizmetlerin doğruluğu, güvenilirliği veya kullanılabilirliği konusunda herhangi bir garanti vermez.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

KMSpico.com.tr, web sitesinin veya hizmetlerinin kullanımından kaynaklanan zararlardan sorumlu tutulamaz.

Tazminat

Kullanıcı, KMSpico.com.tr’yi veya operatörlerini, hizmetlerin kullanımından kaynaklanan her türlü talep veya zarardan masun tutmayı kabul eder.

Geçerli Kanun

Bu kullanım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir ve Türkiye’deki mahkemelerin yargı yetkisine tabidir.

Değişiklikler

Bu kullanım koşulları zaman zaman güncellenebilir. Değişiklikler internet sitesinde yayınlanacak ve kullanıcılar için geçerli olacaktır.

İletişim Bilgileri

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. [İletişim bilgileri]

Bu kullanım koşulları, kullanıcılar ile KMSpico.com.tr işletmecileri arasında, KMSpico Indir (KMSpico.com.tr) hizmetlerinin kullanımı sırasında yapılan sözleşmeyi oluşturur. Lütfen dikkatlice okuyun ve herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin. Teşekkür ederiz!